تبلیغات
اشنایی با بزرگان ایران



کوروش بزرگ:وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید
اشنایی با بزرگان ایران


منوی دسته ای
کلمات کلیدی

صفحات

سایت آخرین‌نیوز: دولت ترکیه با ارسال بلیط پرواز و اقامت رایگان در هتل های این کشور برای سرمایه گذاران ایرانی و نیز واگذاری غرفه های رایگان در نمایشگاه صنعتی ترکیه از آنان برای سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرده است.
مسولان ترکیه با اطلاع از تصمیمات و محدودیت های ایجاد شده برای فعالان بخش سنگ های معدنی در ایران با ارایه تسهیلات و مشوق هایی به دنبال جذب سرمایه گذاران ایرانی است .
به دنبال اقدام چند ماه اخیر دولت در وضع تعرفه سنگین برای صادرکنندگان سنگ های معدنی و از دست دادن بازارهای صادراتی ایران و در پی آن خطر ورشکستگی و انحلال این شرکت ها، مسئولان بخش جذب سرمایه گذاری خارجی ترکیه با ارایه مشوق هایی در صددند این شرکت های ایرانی را به ادامه فعالیت در بخش معادن ترکیه ترغیب نمایند.
در همین راستا دولت ترکیه با ارسال بلیط پرواز و اقامت رایگان در هتل های این کشور برای سرمایه گذاران ایرانی و نیز واگذاری غرفه های رایگان در نمایشگاه صنعتی ترکیه از آنان برای سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرده است .
همچنین همایشی در این خصوص در اواسط تیرماه با حضور سرمایه گذاران معدنی ایران در ترکیه برگزار خواهد شد که کلیه هزینه های آن را دولت ترکیه برعهده گرفته است و دعوت نامه های آن برای شرکت های ایرانی ارسال گردیده است.
زمستان سال 89 وزارت صنایع در تصمیمی اقدام به وضع تعرفه 70 درصدی برای صادرات سنگ های تزیینی کرد . با نامه نگاریهای صورت گرفته با مقامات ارشد ، دولت اقدام به تعلیق شش ماه تصمیم وزیر صنایع وقت کرد تا کار کارشناسی بیشتری در این خصوص صورت بگیرد.
اما برخلاف وعده های داده شده همچنان سیاست دولت بر اعمال تعرفه 70 درصدی برای صادرات سنگ های تزئینی روی دوش معدنكاران سنگینی می كند.
تازه ترین آمار روزنامه «شناسنامه تجاری» تركیه نشان می دهد بیش از 300 شرکت ایرانی در چند ماه اخیر در ترکیه به ثبت رسیده که بسیاری از آنها را شرکت های معدنی ایرانی تشکیل می دهند

امکانات


این صفحه را به اشتراک بگذارید

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
Print This Page


کد شمارش معکوس سال نو

تاریخ جهان باستان
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.ir
http://www.Teobux.com/banner.php?id=cyrusic cyrusic

http://ads.inpersia.com/users/ref/27083
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
نظرسنجی

دیدگاه شما درباره فعالیت من چیه؟





صفحات جانبی

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات